12 września 2016 Daria Kikoła
Kategorie: Projekty

Internet dla Seniorów

Jesteś nowoczesnym Seniorem, który chce świadomie i bezpiecznie korzystać z Internetu? Chcesz wiedzieć dlaczego Twoje wnuki przesuwają palcem po ekranie telefonu i czym jest ten zagadkowy Snapchat oraz Instagram? Zastanawiasz się, jak Internet może pomóc Ci rozwijać swoje pasje i odnaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach?  Przyjdź na bezpłatne spotkanie „Internet dla Seniorów” organizowane przez Fundację Ocaleni w Instytucie Kultury Miejskiej w poniedziałek 19 września o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy!

Jak skutecznie dbać o prywatność w sieci? Czym są portale społecznościowe? Jakie korzyści i możliwości daje Internet w życiu codziennym Seniora? 

Odpowiedzi na te i inne pytania usłyszą Państwo podczas spotkania z naszymi edukatorkami ds. bezpieczeństwa w Internecie – Małgorzatą Szydłowską i Moniką Cybulską.

Podczas spotkania przewidziany jest mały poczęstunek.

O prowadzących:

Monika Cybulska ? psycholog; aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej. Ukończyła przygotowanie pedagogiczne dla psychologów oraz I stopień kursu Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Z fundacją związana od października 2015 roku, gdzie zajmuje się prowadzeniem warsztatów ?Świadomie w sieci? realizowanych w szkołach podstawowych i gimnazjalnych na terenie Trójmiasta.

Małgorzata Szydłowska ? psycholog, seksuolog, w trakcie studiów podyplomowych z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Związana z Fundacją Ocaleni od czerwca 2015. Koordynatorka (oraz edukatorka) warsztatowego projektu ?Świadomie w sieci?, realizowanego w szkołach podstawowych i gimnazjalnych na terenie Trójmiasta.

Informacje o spotkaniu:

Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, Długi Targ 39/40, Gdańsk

Termin spotkania: 19 września (poniedziałek), godz. 18.00

Temat: Internet dla Seniorów

Wstęp: bezpłatny, spotkanie otwarte

Organizator: Fundacja Ocaleni

 

 

logo

Spotkanie ?Internet dla Seniorów? jest dofinansowane i realizowane w ramach programu ?Otwarty IKM?